Доставка та оплата

Доставка та оплата :

У прагненні завоювати довіру клієнтів нашого інтернет-магазину медтехніки для дому "Будь здоровим!", основний наголос у роботі ми акцентуємо на якості обслуговування, що передбачає прозорі відносини між нашою компанією та нашими клієнтами, зручну форму оплати та швидку доставку.

Інтернет-магазин медтехніки для дому "Будь здоровим!" відправляє товар у день замовлення за наявності товару на складі магазину. За наявності товару на віддаленому складі - товар вирушає протягом 1-2 робочих днів.


Способи отримання товару:

  • Самовивізом у  пункті видачі у Дніпрі  (бульв. Слави 3), попередньо зателефонувавши з менеджером інтернет-магазину за телефонами вказаними в контактах  та уточнивши час самовивезення.
    Без додаткових витрат для покупця, за ціною товару на замовлення.


Способи оплати:

  • Готівкою у точці видачі в Дніпрі  менеджеру інтернет-магазину при отриманні товару в пункті видачі (у разі самовивезення). 
  • При отриманні у відділенні Нової Пошти, Justin, Meest Express або Укрпошти  (накладений платіж). 
  • Оплата на картку  (необхідні реквізити ви можете отримати, зв'язавшись із менеджером інтернет-магазину за телефонами, вказаними в контактах ). Замовлення буде сформовано після зарахування коштів на нашу банківську картку.
  • Онлайн оплата на сайті або оплата частинами до 3-х платежів на закази від 1000грн. (ПриватБанк, МоноБанк, А-Банк), а також миттєва розстрочка через систему WayForPay      MasterCard Visa