Корейська косметика - професійна косметика для волосся та шкіри

Ми є офіційним дистриб'ютором професійної корейської косметики для волосся і шкіри таких іменитих брендів, що зарекомендували себе, як Masil, COSRX, Laniege, MISSHA, Lador та ін.!

Ні для кого не секрет, що косметичні засоби з Кореї з кожним роком користуються все більшою популярністю. Це з тим, що корейські виробники ставляться до виготовлення своїх товарів із особливою відповідальністю.

Найголовніша перевага корейської косметики – це натуральний склад, який не містить шкідливих речовин для шкіри. У косметичних продуктах від корейських виробників у складі немає спирту, силікону чи інших компонентів, що руйнують захисні шари шкіри. Саме тому здебільшого корейська косметика гіпоалергенна, вона не провокує появу плям на шкірі, папул та інших зовнішніх косметичних дефектів.

Це унікальний склад. Як відомо, саме виробники корейської косметики звернули увагу на ступінчастість догляду. Зараз більшість косметичних засобів для догляду за шкірою та волоссям, представлених на ринку, використовують ступінчастий догляд для підвищення ефективності зволоження, очищення та харчування шкіри.

Це якісна, дорога та мила та упаковка. Багато дівчат, які відвідують магазин корейської косметики вперше, дивує упаковка корейських продуктів. Справа в тому, що виробник приділяє велику увагу не тільки складу косметичного засобу, але і його упаковці. Вона обов'язково повинна бути зручною для використання та містити повну інформацію про продукт.

Це додавання незвичайних компонентів до складу. Нерідко у складі корейських продуктів можна знайти зміїну або бджолину отруту, плаценту вівці. Перелічені компоненти абсолютно нешкідливі, але мають приголомшливі властивості.