Як обрати інгалятор (небулайзер)

Повернутись до магазину

Інгаляційна терапія по праву вважається одним із найпростіших та найефективніших способів боротьби з хворобами верхніх та нижніх дихальних шляхів. Наука не стоїть дома пропонуючи більш вдосконалені методи доставки ліків до вогнища запалення. Для нижніх дихальних шляхів оптимальний розмір часток від 1 до 5 мкн. Йдеться про інгалятори, адаптовані під застосування в домашніх умовах. Тому, якщо Ви вирішили придбати такий пристрій, необхідно знати його різновиди, відмінні риси, переваги та недоліки. 

Парові моделі

паровийМодернізована економ альтернатива «каструлі та картоплі» перетворює відвари трав і ефірні олії в пару (з температурою на виході близько 60 градусів) і транспортує активні компоненти до проблемних ділянок носоглотки або трахеї. Однак через термічну дію частинки, що формуються (10 мкн), втрачають силу терапевтичного ефекту. При вазі 500-600 грам, апарат працює від мережі 220 Вт і супроводжується середнім ступенем шумності. Серед можливих рішень хорошими експлуатаційними характеристиками є модель Вега SI-01.

Небулайзери

Група сучасних девайсів, представлена ​​модифікаціями, які мають загальний принцип дії-перетворення препарату в «аерозольну хмару» що складаються з дрібнодисперсних включень і однакову тривалість процедури, що коливається в межах 10-15 хвилин для дорослих та до 5 хвилин для дітей. На відміну від парових інгаляторів, небулайзери, що формують дрібнодисперсну аерозоль, орієнтовані не лише на верхні, а й нижні органи дихальної системи, включаючи важкодоступні бронхіоли та альвеолярні мішечки.

 Яскравим представником цієї категорії вважаються компресорні модифікації . Відповідальними за утворення аерозолі є компресор, що генерує повітря під тиском і спеціальні ізольовані відділи, де він перемішується з ліками, з подальшим утворенням холодної хмари, що складається з частинок розміром від 3-6 мкм. 

Головною перевагою багатьох моделей струминного типу вважається наявність опції, що дозволяє регулювати розмір формованих частинок, що дає можливість доставляти лікарський препарат саме в ті ділянки дихальної системи, де це найбільш необхідно.

Пристрій маса якого варіюється в діапазоні від 1.2 до 2 кг, приводиться в дію за допомогою електроенергії від мережі 220 Вт, при цьому відзначається інтенсивна шумність. Допускається застосування будь-яких препаратів за винятком тих, що мають у своєму складі трави чи олії.

китШирокий асортимент дизайнерських рішень дозволяє знайти модифікації у вигляді іграшок, наприклад: Кішечка Omron Nami Cat , Паровозик Dr.Frei Turbo Train , Ведмедик Microlife Neb 400 або Рибка Gamma Nemo , що дозволяє перетворити лікувальну процедуру на захоплююче заняття для дитини. До того ж, в комплектації преміум інгаляторів таких як Машинка Dr.Frei Turbo Сar , Omron C-102 Total передбачений назальний душ (так зване промивання для носа), що є вершиною інженерної думки.      car     

 Досяганий ефект виходить виразним і тривалим, а простота в експлуатації та демократична ціна роблять такі моделі Gamma Effect Max , Omron NE-C101  або  Microlife NEB 200 найбільш затребуваними.   

Високою терапевтичною дією можуть похвалитися ультразвукові небулайзери , оснащені п'єзоелектричним компонентом, що виробляє високочастотні вібрації, що подрібнюють аптечну речовину до стану холодної аерозольної хмари, з розміром частинок від 2 до 5 мкн. Маючи продуману ергономіку і компактні габарити, так само як і невелику вагу (не більше 700 грам), гаджет може приводиться в дію як від мережі 220В, так і від акумуляторних батарей, при цьому під час роботи апарату відзначається слабкий шум. До недоліків можна віднести високу вартість та обмежений перелік допустимих до застосування препаратів, що унеможливлює використання гормональних або антибактеріальних засобів, так само як і ефірних олій або лікувальних трав. Гарними відгуками користуються  ультразвук Little Doctor LD-250U  та Dr.Frei Compact . 

міш
Топ будь-яких рейтингів впевнено очолюють інноваційні меш-інгалятори . Легкий (100 – 300 г.), надкомпактний і високоефективний девайс виробляє холодну хмару (1-4 мкм) за рахунок проходження препарату крізь дрібні отвори особливої ​​мембрани, що створює ультразвукові вібрації. У ролі джерела живлення виступають акумуляторні батареї або адаптер мережі 220В, що в тандемі з інтегрованими електронно-сітчастими технологіями, перетворюють апарат на безшумний міні агрегат з вираженим терапевтичним ефектом. Заплативши від 1000 до 2800 грн. Залежно від бренду Ви стаєте власником універсального девайсу, який комфортний у використанні лежачими хворими, так само як і маленькими дітьми. У даному сегменті уваги заслуговують такі моделі класу люкс, як  Promedica Air ProLittle Doctor LD-207U  та Omron AIR U100 . 

 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід